Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, me print karro

Numri i produktit: HPG-200186525.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

10 10

Përfshinë TVSH 18%

12,60 €
Ju kurseni: 2,50 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme për meshkuj nga Erdem İç Giyim, me print karro dhe në ngjyrë të zezë dhe blu.

Madhësitë e disponueshme variojnë nga S deri në XXL.

Përmbajtja e materialit është 100% pambuk, duke ofruar një ndjesi komode dhe të butë.

  • Materiali: 100% pambuk
  • Lloji i materialit: single jersey
  • Ngjyrat: e zezë dhe blu
  • Gama e madhësive: S, M, L, XL, XXL
  • Stili: Të brendshme me print karro
Detajet
Gjinia: Mashkull