Blej tani

status:

Numri i produktit: HPG-200185854.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

13 50

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Atlete Erdem për meshkuj, të përshtatshme për përdorim të përditshëm dhe aktivitete sportive.

Disponueshme në ngjyrat e zeza, të bardha dhe gri, me madhësi nga S deri në XL.

Materiali përbëhet nga 92% pambuk dhe 8% elastan, duke ofruar komoditet dhe fleksibilitet.

  • Material: 92% pambuk, 8% elastan
  • Lloji i materialit: Lycra Single Jersey
  • Madhësi të disponueshme: S, M, L, XL
  • Ngjyrat: e zezë, e bardhë, gri
  • Stil komod dhe i përshtatshëm për sport
Detajet
Gjinia: Mashkull