Blej tani

status:

Të brendshme për djem Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200185185.1
Disponueshmëria

5

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

8 00

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për djem nga marka Erdem janë të dizajnuara për të ofruar rehati maksimale. Ato janë të disponueshme në ngjyrë të bardhë dhe janë të përshtatshme për moshat nga 1 deri në 14 vjeç.

Materiali i përdorur është 100% pambuk, i cili siguron një ndjesi të butë dhe komode gjatë gjithë ditës. Stili me jakë të mbyllur ofron një mbajtje të sigurt dhe të qëndrueshme.

  • Disponueshme vetëm në ngjyrë të bardhë
  • Gama e madhësive nga 1 deri në 14 vjeç
  • Materiali: 100% pambuk
  • Lloji i materialit: Rrip
  • Stil me jakë të mbyllur për rehati shtesë
Detajet
Gjinia: Djalë
Ngjyra: E bardhë