Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, gri

Numri i produktit: HPG-200184265.4
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

14 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të dizajnuara për t'ju ofruar rehati dhe stil. Ata janë të përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe vijnë në ngjyra të ndryshme si e zezë, e bardhë dhe gri.

Masat e disponueshme variojnë nga M deri në XXL, duke u siguruar që të përshtaten me trupa të ndryshëm. Përbërja e materialit prej 92% pambuku dhe 8% elastane siguron një ndjesi të butë dhe elastike.

Lloji i materialit është Lycra Single Jersey, i cili është i njohur për qëndrueshmërinë dhe komoditetin që ofron. Këto të brendshme janë ideale për ata që kërkojnë kombinimin e përsosur të stilit dhe funksionalitetit.

  • Disponueshëm në ngjyra të zezë, të bardhë dhe gri
  • Masat nga M deri në XXL
  • Përbërja e materialit: 92% pambuk, 8% elastane
  • Materiali: Lycra Single Jersey
  • Stil dhe rehati për përdorim të përditshëm
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Hiri