Blej tani

status:

Maicë Erdem për meshkuj, e zezë

Numri i produktit: HPG-200183199.3
Disponueshmëria

10

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

16 30

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maicë Erdem për meshkuj është e disponueshme në ngjyrat e zeza dhe të bardha.

Ka një gamë madhësish nga S deri në XXL që përshtaten me nevojat e ndryshme.

Përmbajtja e pëlhurës është 50% pambuk dhe 50% modal, duke ofruar një ndjesi komode dhe të butë.

  • Madhësi të disponueshme: S, M, L, XL, XXL
  • Ngjyra: E zezë
  • Pëlhura: 50% pambuk, 50% modal
  • Lloji i pëlhurës: Modal
  • Stil: Pa jakë
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E zezë