Blej tani

status:

Të brendshme boxer Erdem për meshkuj, gri

Numri i produktit: HPG-200180255.4
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

28 00

Përfshinë TVSH 18%

35,00 €
Ju kurseni: 7,00 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme boxer nga Erdem İç Giyim, të përshtatshme për përdorim të përditshëm.

Disponueshëm në ngjyrat e zeza, të bardha dhe gri.

Madhësi të disponueshme nga M deri në XXL.

  • Materiali: 92% pambuk, 8% elastan.
  • Lloji i materialit: Lycra Single Jersey.
  • Forma e ngushtë që ofron përshtatje të rehatshme.
  • Ngjyra gri që kombinohet lehtësisht me veshje të tjera.
  • Projektuar për të ofruar komoditet dhe stil.
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Hiri