Blej tani

status:

Të brendshme boxer Erdem për meshkuj, gri

Numri i produktit: HPG-200180255.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

10 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme boxer nga Erdem İç Giyim, të përshtatshme për përdorim të përditshëm.

Disponueshëm në ngjyrat e zeza, të bardha dhe gri.

Madhësi të disponueshme nga M deri në XXL.

  • Materiali: 92% pambuk, 8% elastan.
  • Lloji i materialit: Lycra Single Jersey.
  • Forma e ngushtë që ofron përshtatje të rehatshme.
  • Ngjyra gri që kombinohet lehtësisht me veshje të tjera.
  • Projektuar për të ofruar komoditet dhe stil.
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Hiri