Blej tani

status:

Të brendshme femra Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200179701.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

9 20

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme femra Erdem me pëlhurë dantelle dhe të përbërë nga 92% pambuk dhe 8% elastan. Pëlhura lloji Lycra Single Jersey ofron rehati dhe përshtatje të shkëlqyer në trup.

Disponueshme në madhësi të ndryshme që variojnë nga S deri në XL, këto të brendshme janë ideale për përdorim të përditshëm duke siguruar ndjesi të lehtësisë dhe elegancë.

Ngjyra e bardhë e të brendshmeve Erdem shton një prekje të thjeshtësisë dhe rafinimit në gardërobën tuaj.

  • Madhësi të disponueshme: S, M, L, XL
  • Materiali: 92% Pambuk, 8% Elastan
  • Lloji i pëlhurës: Lycra Single Jersey
  • Ngjyra: E bardhë
  • Stil dantelle për një pamje elegante
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E bardhë