Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200173142.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

14 70

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem İç Giyim janë të bëra nga 100% pambuk për komoditet maksimal. Ngjyra e bardhë klasike dhe dizajni i thjeshtë bëjnë që këto të brendshme të jenë ideale për përdorim të përditshëm.

Madhësitë e disponueshme variojnë nga 51 deri në 56, duke u përshtatur lehtësisht me trupin dhe ofruar një ndjesi të rehatshme gjatë gjithë ditës. Lloji i materialit është Single Jersey, i cili është i njohur për qëndrueshmërinë dhe butësinë e tij.

Modeli në foto ka përmasat: Gjatësi: 188 cm, Gjoks: 99 cm, Bel: 80 cm, Ijë: 98 cm dhe vesh madhësinë 51.

  • 100% Pambuk
  • Ngjyra e bardhë
  • Madhësi nga 51 deri në 56
  • Fabric Type: Single Jersey
  • Rehati dhe stil për çdo ditë
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë