Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, me printime

Numri i produktit: HPG-200172563.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga marka Erdem janë të përshtatshme për përdorim të përditshëm. Ato ofrojnë një kombinim të rehatshëm dhe stili.

Materiali përbëhet nga 92% pambuk dhe 8% elastan, duke siguruar një ndjesi të butë dhe fleksibilitet. Lloji i materialit është Lycra Single Jersey, i cili është i njohur për qëndrueshmërinë dhe komoditetin që ofron.

  • Madhësi të disponueshme nga S deri në XXL.
  • Material komod dhe elastik.
  • Printime reaktive që ruajnë ngjyrat pas larjes.
  • Stil modern dhe tërheqës.
  • Përshtatje e përkryer për trupin.
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Shumëngjyrëshe