Blej tani

status:

Atlete të Brendshme Erdem për Meshkuj, gri

Numri i produktit: HPG-200172216.4
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

10 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Atlete të brendshme Erdem janë të përshtatshme për çdo përdorim ditore.

Ato janë të bëra nga pëlhurë me përmbajtje 92% pambuk dhe 8% elastan, duke ofruar rehati dhe lëvizje të lirë.

Atletet janë të disponueshme në ngjyrat e zeza, të bardha dhe gri, dhe në madhësi nga M deri në XXL.

  • Materiali: 92% Pambuk, 8% Elastan
  • Lloji i pëlhurës: Lycra Single Jersey
  • Ngjyrat e disponueshme: e zezë, e bardhë, gri
  • Madhësitë: M, L, XL, XXL
  • Rehati dhe qëndrueshmëri në përdorim
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Hiri