Blej tani

status:

Të brendshme për femra Erdem, të zeza dhe të bardha

Numri i produktit: HPG-200170900.6
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

8 00

Përfshinë TVSH 18%

10,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet Erdem janë të përshtatshme për trupin tuaj dhe janë të bëra 100% nga pambuku.

Lloji i materialit është shirit, i cili ofron një ndjesi luksoze dhe rehati.

Me këto të brendshme pambuku, ju do të ndiheni elegante dhe rehat gjatë gjithë ditës.

Disponohen në ngjyrat klasike të zeza dhe të bardha.

Masat e disponueshme variojnë nga S deri në L.

  • 100% pambuk për përshtatshmëri dhe rehati.
  • Materiali i shiritit për një ndjesi luksoze.
  • Disponueshme në ngjyrat e zeza dhe të bardha.
  • Ideale për përdorim të përditshëm.
  • Masat e disponueshme: S, M, L.
Detajet
Gjinia: Femër