Blej tani

status:

Të brendshme për djem Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200169587.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

6 00

Përfshinë TVSH 18%

7,00 €
Ju kurseni: 1,00 €

14 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme për djem nga marka Erdem İç Giyim.

Disponueshme në ngjyrë të bardhë dhe në madhësi për moshat 3 deri në 10 vjeç.

Materiali është 100% pambuk, i cili ofron rehati dhe butësi për përdorim të përditshëm.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësi të disponueshme: 3 - 4 Vjeç, 5 - 6 Vjeç, 7 - 8 Vjeç, 9 - 10 Vjeç
  • Ngjyrë: E bardhë
  • Gjinia: Djem
  • Lloji i materialit: Single jersey
Detajet
Gjinia: Djalë
Ngjyra: E bardhë