Blej tani

status:

Sutjena për femra Erdem, ngjyrë lëkure

Numri i produktit: HPG-200165212.6
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

16 10

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 01.05.2024 deri 02.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Sutjena për femra nga marka Erdem İç Giyim, e përshtatshme për madhësi të trupit nga 85 deri në 110. Ngjyrë lëkure, e cila është e lehtë për t'u kombinuar me çdo lloj veshjeje.

Materiali i përdorur për këtë produkt është 100% poliester, i cili ofron një ndjesi të rehatshme dhe mbështetje gjatë gjithë ditës. Sutjena ka tela mbështetëse dhe mbyllje me tri kopaçe për një përshtatje të sigurt dhe të personalizuar.

Dimensionet e manekenit janë: Gjatësi: 177 - Gjoks: 87 - Bel: 65 - Ijë: 95 - Madhësia e produktit: M.

  • Madhësi të disponueshme nga 85 deri në 110
  • Materiali: 100% Poliester
  • Ngjyrë lëkure, e përshtatshme për të kombinuar
  • Produkti përmban tela mbështetëse
  • Mbyllje me tri kopaçe për përshtatje të mirë
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: Nude