Blej tani

status:

Të brendshme maice për meshkuj Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200164203.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

16 00

Përfshinë TVSH 18%

20,00 €
Ju kurseni: 4,00 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme për meshkuj nga marka Erdem İç Giyim.

Disponueshëm në ngjyrë të bardhë dhe në madhësi të ndryshme nga S deri në 3XL.

Materiali është 100% pambuk për komoditet maksimal.

  • Ngjyrë: e bardhë
  • Madhësi të disponueshme: S, M, L, XL, XXL, 3XL
  • Materiali: 100% pambuk
  • Lloji i materialit: Rrip
  • Marka: Erdem İç Giyim
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë