Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200163096.7
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 10

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 01.05.2024 deri 02.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të bëara nga pambuku i këmbyer për rehati maksimale.

Disponohen në ngjyra të ndryshme si të zeza, të bardha, gri, të kuqe të errët, bezhë, kafe, blu dhe blu të errët.

Mund të zgjidhni nga madhësitë S deri në XXL për përshtatje perfekte.

  • Materiali: 100% Pambuk
  • Lloji i materialit: single jersey
  • Ngjyra: E disponueshme në një gamë të gjerë ngjyrash
  • Madhësi të disponueshme: nga S deri në XXL
  • Rehati dhe stil për përdorim të përditshëm
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E zezë