Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, me printim kamuflazh

Numri i produktit: HPG-200162977.11
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra

11 10

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të dizajnuara me printim kamuflazh dhe janë të përshtatshme për përdorim të përditshëm.

Disponohen në ngjyrat e zezë, blu deti, kaki dhe të kuqe të errët. Madhësitë variojnë nga S deri në XXL për të përmbushur nevojat e ndryshme të klientëve.

Materiali i përdorur është 100% pambuk, i cili ofron komoditet dhe qëndrueshmëri. Lloji i pëlhurës është single jersey, i njohur për butësinë dhe elasticitetin e tij.

  • Printim kamuflazh për një stil modern.
  • Disponueshëm në katër ngjyra të ndryshme.
  • Gama e madhësive nga S deri në XXL.
  • Materiali: 100% pambuk për maksimal komoditet.
  • Pëlhura single jersey që ofron butësi dhe elastik.
Detajet
Gjinia: Mashkull