Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, gri

Numri i produktit: HPG-200159968.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

10 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet Erdem Melody janë të dizajnuara për meshkuj dhe ofrojnë një kombinim të rehatshëm dhe stilit. Ato janë të disponueshme në ngjyrat e zeza, të bardha dhe gri, duke ju dhënë mundësinë të zgjidhni sipas preferencës suaj.

Madhësitë e disponueshme variojnë nga M deri në XXL, të përshtatshme për trupa të ndryshëm. Materiali përbëhet nga 92% pambuk dhe 8% elastan, që ofron një ndjesi të butë dhe elastike në të njëjtën kohë.

Lloji i materialit është Lycra Single Jersey, i njohur për qëndrueshmërinë dhe komoditetin që ofron. Këto të brendshme janë zgjedhja ideale për përdorim të përditshëm dhe aktivitete të ndryshme.

  • Disponueshme në ngjyra të zeza, të bardha dhe gri
  • Madhësi nga M deri në XXL
  • Material: 92% pambuk, 8% elastan
  • Lloji i materialit: Lycra Single Jersey
  • Rehati dhe stili në një produkt
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Hiri