Blej tani

status:

Të brendshme maicë Erdem për meshkuj, e zezë

Numri i produktit: HPG-200159311.4
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

14 60

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maica e brendshme Erdem është e dizajnuar për meshkuj dhe ofron një kombinim të rehatshëm dhe stilit. Ngjyra e zezë e bën atë të përshtatshme për të gjitha llojet e veshjeve.

Maica është e disponueshme në madhësi të ndryshme nga S deri në XXL, duke u siguruar që çdo person të gjejë përmasën e duhur për veten.

Me përmbajtje prej 100% pambuku, kjo maicë siguron një ndjesi të butë dhe komode gjatë gjithë ditës.

  • Materiali: 100% pambuk
  • Ngjyra: E zezë (gjithashtu e disponueshme në të bardhë)
  • Madhësi të disponueshme: S, M, L, XL, XXL
  • Stil: Maicë me qafë të mbyllur
  • Lloji i materialit: Rrip
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E zezë