Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, me ngjyra

Numri i produktit: HPG-200158208.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Bokserë për meshkuj nga marka Erdem, të përshtatshëm për madhësi të ndryshme trupore si L, M, XL dhe XXL. Ngjyra të ndryshme që i japin një pamje tërheqëse.

Përmbajtja e materialit përbëhet nga 92% pambuk dhe 8% elastan, duke ofruar një kombinim të rehatshëm dhe elastik.

Lloji i materialit është Lycra Single Jersey, i njohur për qëndrueshmërinë dhe komoditetin që ofron gjatë përdorimit të përditshëm.

  • Madhësi të disponueshme nga S deri në XXL
  • Përbërje materiali: 92% pambuk, 8% elastan
  • Materiali: Lycra Single Jersey
  • Ngjyra të ndryshme
  • Rehati dhe elastikitet për përdorim të përditshëm
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Shumëngjyrëshe