Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200156900.6
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

9 50

Përfshinë TVSH 18%

11,90 €
Ju kurseni: 2,40 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj Erdem janë të dizajnuara për të ofruar një pamje të hollë dhe të përshtatshme. Ato janë të disponueshme në ngjyrat e bardhë, të zezë dhe gri.

Madhësitë e disponueshme variojnë nga M deri në XXL, duke u përshtatur me nevojat e ndryshme të trupit. Përbërja e materialit përfshin 92% pambuk dhe 8% elastan, që ofron komoditet dhe lëvizje të lirë.

Lloji i materialit është Lycra Single Jersey, i njohur për qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e tij.

  • Materiali: 92% pambuk, 8% elastan
  • Ngjyrat: E bardhë, e zezë, gri
  • Madhësitë: M, L, XL, XXL
  • Stili: Slim Fit
  • Lloji i materialit: Lycra Single Jersey
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë