Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200156140.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Gjinia
Ngjyra
Madhësia

14 90

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të dizajnuara për të ofruar rehati dhe stil. Këto të brendshme janë të disponueshme në ngjyrat e zeza, të bardha dhe gri.

Madhësitë variojnë nga M deri në XXL, duke u përshtatur me nevojat e ndryshme të trupit. Përbërja e materialit është 92% pambuk dhe 8% elastan, që siguron një ndjesi të butë dhe elastike.

Lloji i materialit është Lycra Single Jersey, i cili është i njohur për qëndrueshmërinë dhe komoditetin që ofron gjatë përdorimit të përditshëm.

  • Ngjyrë e zezë, e bardhë dhe gri
  • Madhësi nga M deri në XXL
  • Përbërje materiali: 92% pambuk, 8% elastan
  • Materiali: Lycra Single Jersey
  • Stil i ngushtë dhe pa mëngë
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E zezë