Blej tani

status:

Numri i produktit: HPG-200155756.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

7 10

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 01.05.2024 deri 02.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Atlete për vajza nga marka Erdem İç Giyim, e përshtatshme për moshat 1-14 vjeç.

Ngjyra e disponueshme është e bardhë dhe materiali është 100% pambuk, që ofron rehati gjatë përdorimit.

Tipi i materialit është rrip, i cili siguron një ndjesi të butë dhe komoditet gjatë ditës.

  • Mosha: 11 - 12 Vjeç, 12 vjeç, 3 - 4 Vjeç, 5 - 6 Vjeç, 7 - 8 Vjeç, 9 - 10 Vjeç
  • Ngjyra: E bardhë
  • Gjinia: Vajza
  • Materiali: 100% Pambuk
  • Disponueshmëria: Vetëm në ngjyrë të bardhë
Detajet
Gjinia: Vajzë
Ngjyra: E bardhë