Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, blu të errët

Numri i produktit: HPG-200155478.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 10

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të bëra nga pambuku i këmbyer për komoditet maksimal. Atëto janë të disponueshme në madhësi të ndryshme nga S deri në XXL për të përshtatur nevojat e çdo klienti.

Ngjyra e tyre është blu e errët, e cila ofron një pamje klasike dhe elegante. Modeli i printuar shton një prekje moderne në dizajnin e tyre.

Materiali i përdorur është 100% pambuk, i cili është i njohur për qëndrueshmërinë dhe aftësinë për të thithur lagështinë, duke ju mbajtur të freskët gjatë gjithë ditës.

  • Madhësi nga S deri në XXL
  • Ngjyra blu e errët
  • 100% pambuk
  • Tipi i materialit: Single Jersey
  • Modeli i printuar për një stil modern
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E kaltër e errët