Blej tani

status:

Atlete me dantella për femra Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200153244.3
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

12 80

Përfshinë TVSH 18%

16,00 €
Ju kurseni: 3,20 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Atlete me dantella të markës Erdem për femra, në ngjyrë të bardhë. Këto të brendshme janë të përshtatshme për madhësitë nga S deri në XL.

Materiali i përdorur është kombinim i pambukut dhe elastanit, me përmbajtje prej 92% pambuk dhe 8% elastan, duke ofruar komoditet dhe elastikitet. Tipi i materialit është Lycra Single Jersey, i njohur për butësinë dhe qëndrueshmërinë e tij.

  • Madhësi të disponueshme: S, M, L, XL
  • Material: 92% pambuk, 8% elastan
  • Ngjyrë: E bardhë
  • Tipi i materialit: Lycra Single Jersey
  • Marka: Erdem İç Giyim
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E bardhë