Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200152961.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

12 80

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të dizajnuara për rehati maksimale. Ata janë të bërë nga 100% pambuk, që ofron një ndjesi të butë dhe komode gjatë gjithë ditës.

Këto të brendshme vijnë në ngjyrë të bardhë dhe janë të disponueshme në madhësi të ndryshme nga S deri në XXL, duke u përshtatur për çdo trup.

Modeli pa mëngë dhe me qafë të mbyllur siguron një pamje të pastër dhe të thjeshtë, e cila mund të kombinohet lehtësisht me veshje të tjera.

  • Materiali: 100% pambuk
  • Ngjyra: E bardhë
  • Madhësitë e disponueshme: S, M, L, XL, XXL
  • Stili: Pa mëngë dhe me qafë të mbyllur
  • Rehati dhe butësi gjatë përdorimit
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë