Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, blu të errët

Numri i produktit: HPG-200152353.2
Disponueshmëria

8

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 10

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Boxer për meshkuj nga Erdem İç Giyim, të bëra nga pambuku i këmbyer për komoditet maksimal. Produkti është në ngjyrë blu të errët dhe ofron një ndjesi të butë dhe të rehatshme gjatë përdorimit.

Madhësia e disponueshme varion nga S deri në XXL, duke u përshtatur nevojave të ndryshme të trupit. Materiali i përdorur është 100% pambuk, i cili siguron qëndrueshmëri dhe lehtësi në larje.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësi të disponueshme: M, S
  • Ngjyrë: Blu e errët
  • Gjinia: Mashkull
  • Lloji i materialit: Jersey i vetëm
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E kaltër e errët