Blej tani

status:

Të brendshme maice për meshkuj Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200150881.3
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

24 00

Përfshinë TVSH 18%

27,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

11 %

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maica të brendshme me butona nga Erdem İç Giyim në ngjyrë të zezë.

Disponueshme në madhësi nga S deri në XXL për përshtatje të përkryer.

Përbërja e materialit është 100% pambuk, që ofron komoditet dhe qëndrueshmëri.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësi të disponueshme: S, M, L, XL, XXL
  • Ngjyrat: E zezë, e bardhë dhe gri
  • Lloji i materialit: Maica të brendshme
  • Përbërja: 100% pambuk
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E zezë