Blej tani

status:

Numri i produktit: HPG-200149236.6
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

7 10

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Atlete për vajza nga marka Erdem İç Giyim, e përshtatshme për moshat nga 1 deri në 14 vjeç.

Ngjyra e disponueshme është e bardhë dhe përmbajtja e materialit është 100% pambuk, që ofron komoditet dhe lehtësi gjatë përdorimit.

Lloji i materialit është me shirit dhe rrip të varur, i cili siguron një stil të veçantë dhe praktik për veshjen e përditshme të fëmijëve.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Ngjyra: E bardhë
  • Gjinia: Vajza
  • Mosha: 1-14 vjeç
  • Materiali: 100% pambuk
Detajet
Gjinia: Vajzë
Ngjyra: E bardhë