Blej tani

status:

Maicë atlete për femra Erdem, e bardhë

Numri i produktit: HPG-200144042.4
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

12 50

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maicë atlete nga Erdem İç Giyim, e krijuar posaçërisht për femra. Ngjyra e disponueshme është e bardhë dhe vjen në madhësi të ndryshme nga 50 deri në 56.

Materiali i prodhimit është 100% pambuk, i cili ofron komoditet dhe butësi gjatë përdorimit të përditshëm.

Lloji i materialit është ribana, i njohur për elasticitetin dhe përshtatjen e mirë në trup.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësi të disponueshme: 50, 52, 54, 56
  • Ngjyra: E bardhë
  • Për femra
  • Materiali: 100% pambuk
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E bardhë