Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200143696.4
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

9 30

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem İç Giyim janë të dizajnuara për rehati maksimale. Ato janë të bardha dhe vijnë në një gamë të madhësive nga 48(M) deri në 56(XXL).

Materiali përbëhet nga 100% pambuk, i cili ofron një ndjesi të butë dhe komode gjatë gjithë ditës. Lloji i materialit është me shirita, i cili siguron një përshtatje të mirë dhe mbështetje.

Me një dizajn klasik dhe ngjyrë të pastër të bardhë, këto të brendshme janë ideale për përdorim të përditshëm dhe ofrojnë një stil të thjeshtë por elegant.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësi të disponueshme: 48(M) deri në 56(XXL)
  • Ngjyrë: E bardhë
  • Materiali: 100% pambuk
  • Lloji i materialit: Me shirita
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë