Blej tani

status:

Të brendshme femra Erdem, bikini

Numri i produktit: HPG-200143440.7
Disponueshmëria

10

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

6 50

Përfshinë TVSH 18%

8,10 €
Ju kurseni: 1,60 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet Erdem Ribana për femra janë dizajnuar për t'ju përshtatur trupit me kalimin e kohës.

Materiali i prodhimit është 100% pambuk, që ofron rehati dhe lehtësi gjatë përdorimit.

Lloji i materialit është ribanë, i cili siguron një ndjesi të butë dhe komode.

  • Disponueshme në madhësitë S, M dhe L.
  • Ngjyrat e disponueshme janë të zeza, të bardha dhe ngjyrë lëkure.
  • Forma bikini që përshtatet bukur me trupin.
  • Përbërje e pambukut për maksimum komoditet.
  • Stil i thjeshtë dhe elegant.
Detajet
Gjinia: Femër