Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200143040.4
Disponueshmëria

10

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

13 40

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 01.05.2024 deri 02.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të dizajnuara për rehati dhe stil. Ato janë të disponueshme në ngjyrat e bardhë dhe të zezë, duke ju ofruar mundësi për të zgjedhur sipas preferencës suaj.

Madhësitë variojnë nga S deri në XXL, duke siguruar që çdo person të gjejë përmasën e duhur për veten. Përbërja e materialit është 50% pambuk dhe 50% modal, që ofron një ndjesi të butë dhe komoditet gjatë gjithë ditës.

Lloji i materialit modal është i njohur për qëndrueshmërinë dhe aftësinë për të ruajtur formën, duke e bërë këtë të brendshme një zgjedhje ideale për përdorim të përditshëm.

  • Disponueshme në ngjyrat e bardhë dhe të zezë.
  • Madhësi nga S deri në XXL.
  • Përbërje e materialit: 50% pambuk, 50% modal.
  • Materiali modal për komoditet dhe qëndrueshmëri.
  • Ideal për përdorim të përditshëm.
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë