Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, ngjyrë vishnje

Numri i produktit: HPG-200140268.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

10 30

Përfshinë TVSH 18%

12,90 €
Ju kurseni: 2,60 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të bëra nga pëlhura bambu, të cilat ofrojnë një ndjesi rehatie dhe cilësi të lartë. Materiali përbëhet nga 95% bambu dhe 5% elastan, duke siguruar një kombinim të përsosur të qëndrueshmërisë dhe fleksibilitetit.

Modeli i të brendshmeve të gjata është i disponueshëm në madhësi M deri në XXL, duke u përshtatur lehtësisht me trupin dhe ofruar një ndjesi komforti gjatë gjithë ditës. Ngjyra e tyre vishnje e bën ato të veçanta dhe stil të ndryshëm nga të brendshmet tradicionale.

Dimensionet e modelit janë: Gjatësi: 188 cm, Gjoks: 99 cm, Bel: 80 cm, Ijë: 98 cm. Madhësia e produktit në foto është M.

  • Pëlhurë bambu me cilësi të lartë
  • 95% bambu, 5% elastan
  • Madhësi nga M deri në XXL
  • Ngjyrë vishnje
  • Modeli ofron rehati dhe fleksibilitet
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Vjollcë e errët