Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të zeza dhe blu të errët

Numri i produktit: HPG-200140147.1
Disponueshmëria

6

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Gjinia
Ngjyra
Madhësia

11 10

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të bëra nga pambuku i këmbyer për maksimum rehati. Ato vijnë në ngjyrë të zezë dhe blu të errët, duke ofruar një stil të thjeshtë dhe elegant.

Masat e disponueshme variojnë nga S deri në XXL, duke u përshtatur me nevojat e ndryshme të trupit. Përbërja e materialit është 100% pambuk, që siguron një ndjesi të butë dhe komode gjatë gjithë ditës.

Lloji i pëlhurës është single jersey, i njohur për qëndrueshmërinë dhe fleksibilitetin e tij. Këto të brendshme janë ideale për përdorim të përditshëm dhe ofrojnë një kombinim të përsosur të stilit dhe funksionalitetit.

  • Materiali: 100% pambuk i këmbyer
  • Ngjyrat: Të zezë dhe blu të errët
  • Masat: Nga S deri në XXL
  • Stil i thjeshtë dhe elegant
  • Pëlhura: Single jersey për rehati maksimale
Detajet
Gjinia: Mashkull