Blej tani

status:

Bokserë për meshkuj Erdem, blu marin

Numri i produktit: HPG-200138528.4
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 40

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Bokserë për meshkuj nga Erdem İç Giyim, të krijuar për rehati maksimale. Ngjyra e tyre është blu marin dhe janë të përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Materiali përbëhet nga 95% bambu dhe 5% elastan, duke ofruar një ndjesi të butë dhe të qëndrueshme. Bambu është një material i njohur për vetitë e tij antibakteriale dhe që lejon lëkurën të marrë frymë.

Disponueshëm në madhësi të ndryshme nga M deri në XXL, për t'u përshtatur me nevojat e çdo personi. Modeli i boksereve është i dizajnuar për të përshtatur trupin pa shkaktuar ndjesi të pakëndshme.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësi: L, M, XL, XXL
  • Ngjyra: Blu marin
  • Material: 95% Bambu, 5% Elastan
  • Modeli: Rehati dhe cilësi të lartë
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E kaltër e errët