Blej tani

status:

Të brendshme femra Erdem, të zeza dhe të bardha

Numri i produktit: HPG-200134581.6
Disponueshmëria

10

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

6 60

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme femra Erdem në ngjyrë të zezë dhe të bardhë.

Mundësi zgjedhjeje nga madhësia S deri në L.

Përbërja e materialit 100% pambuk.

  • Pambuku i butë dhe i rehatshëm
  • Stil bikini
  • Ngjyrat e disponueshme: e zezë dhe e bardhë
  • Madhësitë e disponueshme: S, M, L
  • Lloji i materialit: Rrip
Detajet
Gjinia: Femër