Blej tani

status:

Të brendshme femra Erdem, të zeza dhe të bardha

Numri i produktit: HPG-200134581.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

8 00

Përfshinë TVSH 18%

10,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshme femra Erdem në ngjyrë të zezë dhe të bardhë.

Mundësi zgjedhjeje nga madhësia S deri në L.

Përbërja e materialit 100% pambuk.

  • Pambuku i butë dhe i rehatshëm
  • Stil bikini
  • Ngjyrat e disponueshme: e zezë dhe e bardhë
  • Madhësitë e disponueshme: S, M, L
  • Lloji i materialit: Rrip
Detajet
Gjinia: Femër