Blej tani

status:

Atlete për femra Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200133604.3
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Gjinia
Ngjyra
Madhësia

10 70

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 27.04.2024 deri 29.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Atlete për femra nga Erdem İç Giyim në madhësi M, L, dhe XL. Ngjyra e produktit është e bardhë dhe është i përshtatshëm për femra.

Materiali i përdorur për prodhimin e kësaj atlete është pambuk i llojit Modal Rib, i cili ofron rehati dhe lehtësi gjatë përdorimit.

  • Madhësi të disponueshme: M, L, XL
  • Ngjyra: E bardhë
  • Materiali: Pambuk
  • Lloji i materialit: Modal Rib
  • Marka: Erdem İç Giyim
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E bardhë