Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, të tymosura

Numri i produktit: HPG-200132985.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

11 10

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 01.05.2024 deri 02.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të bëra nga pambuku i këmbyer dhe janë të printuara. Ato ofrojnë një ndjesi rehatie dhe stil në të njëjtën kohë.

Disponohen në madhësi të ndryshme nga S deri në XXL, duke u përshtatur nevojave të shumta të konsumatorëve. Materiali i përdorur është 100% pambuk, i cili është i njohur për qëndrueshmërinë dhe komoditetin që ofron.

Lloji i pëlhurës është single jersey, i njohur për elasticitetin dhe butësinë e tij. Këto të brendshme janë zgjedhje ideale për përdorim të përditshëm.

  • Madhësi nga S deri në XXL
  • Përmbajtja e materialit: 100% pambuk
  • Lloji i pëlhurës: single jersey
  • Rehati dhe stil
  • Ideale për përdorim të përditshëm
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Hiri