Blej tani

status:

Numri i produktit: HPG-200132313.4
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

6 30

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 30.04.2024 deri 01.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maicë për fëmijë nga Erdem İç Giyim, e përshtatshme për moshat 1 deri në 14 vjeç.

Prodhimi i bërë nga 100% pambuk, ofron rehati dhe butësi për përdorim të përditshëm.

Ngjyra e disponueshme është e bardhë, e cila kombinohet lehtë me veshje të tjera.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësia: 11 - 12 Vjeç, 12 vjeç, 13 - 14 Vjeç, 3 - 4 Vjeç, 5 - 6 Vjeç, 7 - 8 Vjeç, 9 - 10 Vjeç
  • Ngjyra: E bardhë
  • Gjinia: Djem
  • Lloji i materialit: Jersey i thjeshtë
Detajet
Gjinia: Djalë
Ngjyra: E bardhë