Blej tani

status:

Të brendshme femra Erdem, pa gjurmë

Numri i produktit: HPG-200131567.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

10 00

Përfshinë TVSH 18%

12,00 €
Ju kurseni: 2,00 €

17 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet janë të disponueshme në ngjyrat e zeza, të bardha dhe ngjyrë lëkure. Madhësitë variojnë nga S deri në XL.

Përmbajtja e materialit është 75% Poliamid dhe 25% Elastan.

Lloji i materialit: poliamid.

REKOMANDOHET TË BLINI NJË MADHËSI MË TË MADHE.

  • Ngjyra: e zezë, e bardhë, ngjyrë lëkure
  • Madhësi: S, M, L, XL
  • Përmbajtja e materialit: 75% Poliamid, 25% Elastan
  • Pa gjurmë dhe pa shenja
  • Rekomandohet një madhësi më e madhe
Detajet
Gjinia: Femër