Blej tani

status:

Atlete të brendshme për femra Erdem, të zeza

Numri i produktit: HPG-200131122.11
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Gjinia
Ngjyra
Madhësia

10 10

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Atlete të brendshme Erdem në ngjyrë të zezë, të bardhë dhe ngjyrë lëkure.

Madhësi të disponueshme nga S deri në XXL.

Përmbajtja e materialit përbëhet nga 92% pambuk dhe 8% elastan.

Lloji i materialit; Lycra Single Jersey.

Dimensionet e manekenit: Gjatësi: 177 - Gjoks: 87 - Bel: 65 - Ijë: 95 - Madhësia e produktit: M.

  • Ngjyrat: e zezë, e bardhë dhe ngjyrë lëkure.
  • Madhësi nga S deri në XXL.
  • Materiali: 92% pambuk, 8% elastan.
  • Lloji i materialit: Lycra Single Jersey.
  • Dimensionet e manekenit: Gjatësi: 177, Gjoks: 87, Bel: 65, Ijë: 95.
Detajet
Gjinia: Femër