Blej tani

status:

Të brendshme femra Erdem, të zeza dhe të bardha

Numri i produktit: HPG-200130342.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

7 00

Përfshinë TVSH 18%

8,70 €
Ju kurseni: 1,70 €

20 %

Dorëzimi prej 24.04.2024 deri 25.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet e grave nga Erdem İç Giyim janë të dizajnuara për rehati dhe stil. Me ngjyra të disponueshme në të zeza dhe të bardha, ato janë një zgjedhje e shkëlqyer për çdo grua që kërkon cilësi dhe komoditet.

Disponohen në një gamë të gjerë madhësish nga S deri në 3XL për të përshtatur nevojat e të gjitha formave dhe madhësive. Përbërja e materialit prej 100% pambuku siguron ndjesinë më të mirë ndaj lëkurës.

Lloji i materialit është shirit, i cili ofron një ndjesi të lehtë dhe të butë, duke e bërë këtë të brendshme ideale për përdorim të përditshëm.

  • Materiali: 100% pambuk për maksimal komoditet.
  • Ngjyrat: Të disponueshme në të zeza dhe të bardha.
  • Madhësitë: Disponohen nga S deri në 3XL.
  • Stili: Jacquard me dizajn elegant.
  • Lloji i materialit: Shirit, për një ndjesi të lehtë dhe të butë.
Detajet
Gjinia: Femër