Blej tani

status:

Maicë për meshkuj Erdem, gri

Numri i produktit: HPG-200129924.2
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

15 60

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maicë nga Erdem İç Giyim, e përshtatshme për përdorim të përditshëm.

Disponueshme në ngjyrat e zeza, të bardha dhe gri, me madhësi nga M deri në XXL.

Materiali përbëhet nga 92% pambuk dhe 8% elastan, duke ofruar komoditet dhe elasticitet.

  • Material: 92% pambuk, 8% elastan
  • Lloji i materialit: Lycra Single Jersey
  • Madhësitë në dispozicion: M, L, XL, XXL
  • Ngjyra: Gri (gjithashtu në dispozicion në të zeza dhe të bardha)
  • Stil: V-qafë, i përshtatshëm për meshkuj
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: Hiri