Blej tani

status:

Të brendshme te poshtme për meshkuj Erdem, ngjyrë krem

Numri i produktit: HPG-200129127.1
Disponueshmëria

8

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

23 00

Përfshinë TVSH 18%

26,00 €
Ju kurseni: 3,00 €

12 %

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të dizajnuara për rehati dhe stil. Ato janë të bëra nga 100% pambuk dhe ofrojnë një ndjesi të butë dhe komode gjatë gjithë ditës.

Me një gamë madhësish nga 48 (M) deri në 56 (XXL), këto pantallona të gjata përshtaten me nevojat e shumë burrave. Ngjyra krem e të brendshmeve siguron një pamje të pastër dhe të thjeshtë.

Lloji i pëlhurës interlok garanton qëndrueshmëri dhe lehtësi në kujdesin e të brendshmeve, duke i bërë ato zgjedhje ideale për përdorim të përditshëm.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësi të disponueshme: 48, 51, 54, 56
  • Ngjyrë: Krem
  • Gjinia: Mashkull
  • Përmbajtja e pëlhurës: 100% Pambuk
Detajet
Gjinia: Mashkull