Blej tani

status:

Maicë Erdem për meshkuj, e bardhë

Numri i produktit: HPG-200128188.3
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

14 50

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 01.05.2024 deri 02.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Maicë nga Erdem İç Giyim, e përshtatshme për meshkuj.

Ngjyra e disponueshme vetëm e bardhë.

Masat variojnë nga S deri në XXXL.

  • Përmbajtja e materialit: 100% pambuk.
  • Lloji i materialit: single jersey.
  • Rehati dhe stil për përdorim të përditshëm.
  • Qafa amerikane për një pamje më formale.
  • Produkt i kualitetit të lartë dhe i qëndrueshëm.
Detajet
Gjinia: Mashkull
Ngjyra: E bardhë