Blej tani

status:

Të brendshme femra Erdem, me dantella dhe saten, të bardha

Numri i produktit: HPG-200127991.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

9 20

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet femra nga Erdem janë të krijuara për t'ju ofruar komoditet dhe stil. Ato janë të bardha dhe kombinojnë dantellën me satenin për një pamje elegante dhe femërore.

Materiali përbëhet nga 92% pambuk dhe 8% elastan, duke ju siguruar një ndjesi të butë dhe të përshtatshme gjatë gjithë ditës. Falë lycra single jersey, ato janë të lehta dhe të qëndrueshme, të përshtatshme për të gjitha madhësitë nga S deri në XL.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësitë në dispozicion: S, M, L, XL
  • Ngjyra: E bardhë
  • Gjinia: Femra
  • Materiali: 92% pambuk, 8% elastan
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E bardhë