Blej tani

status:

Atlete me brez të gjerë për femra Erdem, të bardha

Numri i produktit: HPG-200126115.1
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Madhësia

12 40

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 02.05.2024 deri 03.05.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Atlete me brez të gjerë nga Erdem İç Giyim, e përshtatshme për përdorim të përditshëm.

Materiali i prodhimit është 100% pambuk, i cili ofron rehati dhe lehtësi gjatë përdorimit.

Disponueshme në madhësi të ndryshme që variojnë nga S deri në 3XL për të përshtatur nevojat e secilës femër.

  • Marka: Erdem İç Giyim
  • Madhësi të disponueshme: 3XL, L, XL, XXL
  • Ngjyra: E bardhë
  • Gjinia: Femra
  • Lloji i materialit: Pambuk
Detajet
Gjinia: Femër
Ngjyra: E bardhë