Blej tani

status:

Të brendshme për meshkuj Erdem, me print trikëndësh

Numri i produktit: HPG-200125768.5
Disponueshmëria

10+ artikuj

Transporti:

FALAS

Brendi Erdem Iç Giyim
Ngjyra
Madhësia

11 10

Përfshinë TVSH 18%

Dorëzimi prej 26.04.2024 deri 27.04.2024

remove remove add add
payment1 payment2 payment3 payment4 payment5 payment7

Mundësia me këste Raiffeisen, TEB ose NLB

Keni pyetje rreth produktit?

Informacioni i produktit

Të brendshmet për meshkuj nga Erdem janë të prodhuara nga pambuku i këmbyer, duke ofruar komoditet dhe qëndrueshmëri. Modeli ka print trikëndësh dhe vjen në ngjyrat jeshile dhe blu të errët.

Masat e disponueshme variojnë nga S deri në XXL, duke u përshtatur me nevojat e ndryshme të trupit. Materiali i përdorur është 100% pambuk, i cili është i butë dhe i rehatshëm për përdorim të përditshëm.

Lloji i pëlhurës është single jersey, i njohur për elasticitetin dhe aftësinë për të ruajtur formën edhe pas shumë larjesh.

  • 100% pambuk i këmbyer
  • Ngjyrat: Jeshile dhe blu të errët
  • Madhësitë: S, M, L, XL, XXL
  • Print trikëndësh
  • Pëlhurë single jersey
Detajet
Gjinia: Mashkull